Producenci

Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

W Urbitex - Grupa Infico Sp. z o.o. Spółka Komandytowa zależy nam na pełnej satysfakcji naszych klientów. Jeśli z jakiegoś powodu potrzebujesz złożyć reklamację lub dokonać zwrotu zakupionego towaru, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Składanie reklamacji

Aby złożyć reklamację, prosimy o wykonanie następujących kroków:

 1. Formularz zwrotu/reklamacji: Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji, który możesz pobrać ze strony Urbitex - Grupa Infico Sp. z o.o. Spółka Komandytowa. W formularzu podaj swoje imię, nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, numer telefonu, numer produktu oraz przyczynę reklamacji. Dodatkowo, podaj datę zakupu oraz opis wady, na którą reklamacja jest składana.

 2. Odesłanie produktu: W przypadku reklamacji prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

 3. Wysyłka: Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

  Urbitex - Grupa Infico Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

  Aleja Grunwaldzka 250

  80-314 Gdańsk

Zwrot towaru

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony produkt, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: Wypełnij potrzebne oświadczenie o odstąpieniu od umowy, które możesz pobrać ze strony Urbitex - Grupa Infico Sp. z o.o. Spółka Komandytowa. Wyślij oświadczenie na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami.

 2. Zwrot produktu: Przed odesłaniem zwracanego produktu, upewnij się, że dołączasz wszystkie otrzymane z nim akcesoria oraz paragon lub fakturę.

 3. Wysyłka: Zwracany produkt należy wysłać na adres:

  Urbitex - Grupa Infico Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

  Aleja Grunwaldzka 250

  80-314 Gdańsk

Upewnij się, że zwracany towar jest odpowiednio zabezpieczony.

Zwroty i reklamacje są dla nas ważne i dokładamy wszelkich starań, aby proces przebiegał sprawnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zwrotów, reklamacji lub innych spraw związanych z Twoimi zakupami, skontaktuj się poprzez nasz formularz kontaktowy. Chętnie Ci pomożemy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl