Opcje przeglądania
Producenci

KASY FISKALNE ONLINE

Nasze kasy fiskalne online to gwarancja wysokiej jakości wykonania, nowoczesnego wzornictwa oraz łatwej obsługi, które sprawią, że prowadzenie Twojego biznesu stanie się jeszcze bardziej efektywne. Dzięki udogodnieniom komunikacyjnym, takim jak port USB czy komunikacja bezprzewodowa, zapewnimy Ci rozwiązania dostosowane do współczesnych potrzeb rynku.

Nasz szeroki asortyment obejmuje nowoczesne kasy fiskalne online, które idealnie sprawdzą się zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach. Dzięki nim zoptymalizujesz pracę oraz zaoszczędzisz cenny czas, który możesz przeznaczyć na rozwój swojego biznesu.

Poznaj naszą ofertę i wybierz kasę fiskalną online, która najlepiej spełni Twoje potrzeby i oczekiwania.

Kasy fiskalne

ELZAB K10 ONLINE BT/ WiFi/GPRS ELZAB K10 ONLINE BT/ WiFi/GPRS
Producent: ELZAB
Cena:

1 950,00 zł

Cena netto: 1 585,37 zł

szt.
zobacz więcej
ACLAS KOS KOBRA ONLINE ACLAS KOS KOBRA ONLINE
Producent: ACLAS
Cena:

1 500,00 zł

Cena netto: 1 219,51 zł

szt.
zobacz więcej
ACLAS KOS ONLINE ACLAS KOS ONLINE
Producent: ACLAS
Cena:

1 450,00 zł

Cena netto: 1 178,86 zł

szt.
zobacz więcej
ELZAB Jota ONLINE ELZAB Jota ONLINE
Producent: ELZAB
Cena:

2 253,45 zł

Cena netto: 1 832,07 zł

szt.
zobacz więcej
ELZAB K1 SLIM WIFI ELZAB K1 SLIM WIFI
Producent: ELZAB
Cena:

1 706,10 zł

Cena netto: 1 387,07 zł

szt.
zobacz więcej
ELZAB Mini LT ONLINE ELZAB Mini LT ONLINE
Producent: ELZAB
Cena:

1 706,10 zł

Cena netto: 1 387,07 zł

szt.
zobacz więcej
ELZAB Mini LT ONLINE z klawiaturą modułową ELZAB Mini LT ONLINE z klawiaturą modułową
Producent: ELZAB
Cena:

1 765,90 zł

Cena netto: 1 435,69 zł

szt.
zobacz więcej
ELZAB Mini ONLINE ELZAB Mini ONLINE
Producent: ELZAB
Cena:

1 811,90 zł

Cena netto: 1 473,09 zł

szt.
zobacz więcej
ELZAB Mini ONLINE z klawiaturą modułową ELZAB Mini ONLINE z klawiaturą modułową
Producent: ELZAB
Cena:

1 879,90 zł

Cena netto: 1 528,37 zł

szt.
zobacz więcej

KASY FISKALNE ONLINE dla Twojego Biznesu

Głównym zadaniem każdej kasy fiskalnej jest przede wszystkim rejestrowanie wszystkich transakcji sprzedaży, w tym kwoty zakupu, daty i godziny sprzedaży, a także numeru unikalnego przypisanego do urządzenia. Dodatkowo ten rodzaj sprzętu drukuje paragon lub paragon z NIP-em, który jest prawnym dokumentem potwierdzającym zawartą transakcję. Dzięki temu klienci otrzymują dowód zakupu, a sprzedawcy mają dokumentację sprzedaży.

Kasy fiskalne są również wyposażone w pamięć, która przechowuje dane dotyczące transakcji. Jest to istotne w celu ewentualnej kontroli podatkowej i audytu. Urządzenie musi spełniać określone wymogi prawne dotyczące przechowywania danych, zabezpieczeń przed manipulacją oraz systemu fiskalizacji.

W naszym asortymencie oferujemy najwyższej klasy kasy fiskalne od cenionych producentów takich jak ACLAS, ELZAB, NOVITUS oraz POSNET. Zależnie od modelu, proponowane przez nas urządzenia zostały wyposażone w szereg funkcji umożliwiających szybką i wygodną obsługę płatności we wszelkiego rodzaju punktach handlowych czy usługowych, a także zdalnie.

Nasi klienci mogą wybierać spośród tanich modeli przenośnych, które zapewniają dostęp do funkcji takich jak przeglądanie korespondencji, wysyłanie i otrzymywanie faktur, podłączenie skrzynki pocztowej, wystawianie korekt czy dokumentów zwrotu, a także intuicyjne raportowanie, weryfikacja stanu magazynowego czy współpraca z chmurowym systemem NoviCloud. Natomiast tanie kasy fiskalne w wersji stacjonarnej to doskonała propozycja dla średnich i dużych placówek sprzedaży, które wymagają bardziej zaawansowanych funkcji oraz możliwości współpracy z innymi urządzeniami np. terminalem kart płatniczych, wagą czy skanerem kodów kreskowych.

Kasy Rejestrujące Online dla Różnych Branż

W naszej ofercie znajdują się zróżnicowane modele kasy rejestrującej online, dedykowane poszczególnym branżom, tak, by przedsiębiorcy mieli możliwość dopasowania urządzenia do własnych potrzeb. Posiadamy kasy online, które doskonale nadają się do ewidencjonowania sprzedaży stacjonarnej oraz mobilnej. Niezależnie od tego, czy prowadzisz salon fryzjerski, kancelarie prawną, gabinet lekarski czy siłownię, nowoczesne i sprawdzone urządzenia pomogą Ci w łatwy sposób dopełnić zobowiązań wobec fiskusa.

Inteligentne kasy rejestrujące renomowanych producentów urządzeń fiskalnych online są dostępne w atrakcyjnych cenach. Oferujemy modele zróżnicowane pod względem wielkości, kształtu i parametrów technicznych, które można kupić lub wynająć. Te inteligentne urządzenia rejestrujące wyposażone są w wydajne baterie, kompaktowe obudowy wykonane z wytrzymałych materiałów i kolorowe czytelne wyświetlacze. Różnorodność interfejsów komunikacyjnych pozwala na podłączenie pozostałych urządzeń pracujących w systemie sprzedażowym.

Wspieramy Twój Biznes

Jako wiodący dystrybutor urządzeń fiskalnych, oferujemy konkurencyjne ceny. Koszt zakupu sprawdzonej i spełniającej wszelkie oczekiwania kasy internetowej wynosi od 1200 złotych. Dodatkowo, przedsiębiorcom, którzy na mocy ustawy zostali zobligowani, by zamienić dotychczasowe elektroniczne kasy fiskalne na online, przysługuje ulga podatkowa na zakup w kwocie do 700 złotych.

Najczęściej Zadawane Pytania

  • Co to jest kasa fiskalna online? Kasa fiskalna online automatycznie wysyła informacje o sprzedaży do Centralnego Repozytorium Kas, co zapewnia zgodność z obowiązującymi przepisami.

  • Czy kasa fiskalna online musi być włączona cały czas? Stała łączność z internetem jest kluczowa podczas sprzedaży, jednak kasa może być wyłączona w okresach braku działalności.

  • Czy kasę fiskalną online trzeba rejestrować? Proces instalacji kasy fiskalnej online nie wymaga zgłaszania do Urzędu Skarbowego.

  • Kto ma obowiązek posiadania kasy fiskalnej online? Obowiązek ten dotyczy różnych branż, a terminy jego wprowadzenia reguluje ustawa o VAT.

Kasy Fiskalne Łódź, Gdańsk – Sklep Stacjonarny

Kasy fiskalne online możesz kupić również w jednym z naszych sklepów stacjonarnych w poniższych miejscowościach:

  • Łódź, ul. Kilińskiego 300
  • Gdańsk, Al. Grunwaldzka 250

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z fachowego wsparcia technicznego i doradztwa zakupowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl