Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja
Producenci

iPOS to kompleksowy system oparty o kasoterminale online - elastyczny kosztowo i funkcjonalnie. Możesz pracować stacjonarnie lub mobilnie - na małym lub na dużym ekranie, a także wybierać, z jakich funkcji chcesz korzystać w danym momencie. Wraz z kasoterminalem otrzymujesz dostęp do iPOS web, dzięki któremu będziesz zdalnie zarządzać restauracją.

IPOS

Licencja IPOS Licencja IPOS
Producent: IPOS
Cena:

60,27 zł

Cena netto: 49,00 zł

szt.
zobacz więcej

Kartą, gotówką, telefonem? Kasoterminalem iPOS przyjmiesz każdą formę płatności, a Twoi klienci nie będą martwić się noszeniem ze sobą gotówki. Każdy kasoterminal wystawi paragon, fakturę i fakturę z NIP.

W iPOS otrzymasz urządzenie które jest jednocześnie kasą online i terminalem. Wszystko dostajesz i załatwiasz u jednego dostawcy.

Miej łączność w cenie urządzenia

Wrzesz na myśl o dodatkowych opłatach za łączność? Nie z nami te numery! 

Prawo obliguje przedsiębiorców do zapewnienia dostępu do internetu dla kas online, ale z iPOS-em to nie problem. Kasoterminal łączność GSM ma w cenie, więc spełnisz prawny obowiązek bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Przekazuj zamówienia na kuchnię

Komunikacja sali z kuchnią to podstawa, bo jej brak oznacza niezły bigos! Z iPOS przekazanie listy dań na zaplecze to pestka!

Wydruki kuchenne zrealizujesz na dwa sposoby:

  • drukując je wprost z kasoterminala smart+ 
  • lub korzystając z zewnętrznej drukarki bonowej współpracującej ze smart+ lub pocket

Dodaj niezbędne akcesoria

Z życia wiemy, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Potrzebujesz uzupełnić stanowisko o szufladę na gotówkę, wagę, czytnik kodów kreskowych? Znajdziesz je w iPOS lub bez problemu podłączysz własne.

Zarządzaj restauracją z dowolnego miejsca

Niezależnie od tego, czy posiadasz jeden, czy więcej kasoterminali, wyniki sprzedaży zobaczysz w jednym miejscu - w iPOS web logując się do swojego konta z dowolnego urządzenia z internetem. Z tego samego miejsca wprowadzisz nowe menu, zmienisz ceny, zaprojektujesz receptury. Wszystko wdrożysz online, bez potrzeby wizyty w restauracji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl