Opcje przeglądania
Producent
Cena
 • od
  do
Promocja
Producenci

KASOTERMINALE

Kasoterminale to innowacyjne urządzenia, które integrują w sobie funkcje terminala płatniczego, kasy fiskalnej oraz drukarki. Stanowią one wszechstronne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które pragną zapewnić swoim klientom wygodę płacenia i sprawną obsługę transakcji.

Duża konkurencyjność, dynamiczny rozwój branży fintech oraz nowe oczekiwania klientów sprawiają, że współczesna firma musi mieć nie tylko dobre produkty lub usługi. Elastyczność, mobilność oraz wdrażanie nowych udogodnień dla kontrahentów i konsumentów to cechy, które są nie do przecenienia w dzisiejszym biznesie. Taka jest też nowa propozycja w postaci kasoterminala - urządzenia 3w1, które sprawdzi się praktycznie w każdej branży 

Kasoterminale

IPOS POCKET IPOS POCKET
Producent: IPOS
Cena:

1 843,77 zł

Cena netto: 1 499,00 zł

szt.
zobacz więcej
 • nowość

Czym są Kasoterminale?

Kasoterminale są kompaktowymi urządzeniami, które łączą w sobie funkcje tradycyjnej kasy fiskalnej, terminala płatniczego i drukarki. Ich ergonomiczny design oraz intuicyjna obsługa sprawiają, że są one doskonałym narzędziem do codziennej pracy w różnych branżach.

Jak działają Kasoterminale?

Kasoterminale działają w dwóch głównych trybach: płatniczym i sprzedażowym. W trybie płatniczym umożliwiają obsługę różnych form płatności, w tym kart kredytowych, debetowych, BLIK, oraz płatności zbliżeniowych NFC. Natomiast w trybie sprzedażowym umożliwiają prowadzenie transakcji gotówkowych, generowanie paragonów fiskalnych oraz drukowanie potwierdzeń dla klientów.

Zalety Kasoterminali:

 1. Mobilność i poręczność - Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze, kasoterminale można łatwo przenosić i używać w różnych miejscach, nawet u klienta.
 2. Wszechstronność funkcji - Kasoterminale łączą w sobie funkcje terminala płatniczego, kasy fiskalnej i drukarki, co pozwala na kompleksową obsługę transakcji.
 3. Oszczędność miejsca i pieniędzy - Zakup jednego urządzenia zamiast trzech osobnych pozwala zaoszczędzić miejsce i pieniądze.
 4. Kreacja wizerunku firmy - Posiadanie kasoterminala świadczy o nowoczesnym podejściu do obsługi klienta i inwestowaniu w udogodnienia płatnicze.

Podsumowanie:

Kasoterminale są nowoczesnym narzędziem płatniczym, które umożliwiają kompleksową obsługę transakcji w każdym punkcie sprzedaży. Ich mobilność, wszechstronność funkcji oraz oszczędność miejsca i pieniędzy sprawiają, że są one coraz popularniejsze wśród przedsiębiorców. Dzięki nim można zapewnić klientom szybką i wygodną obsługę płatności, co przekłada się na zadowolenie klienta i wzrost sprzedaży.

Ulgi na kasoterminal

Przy zakupie  kasoterminali przysługują trzy ulgi:

 1. Państwowe Odliczenie 700 zł - ulga na zakup urządzenia fiskalnego z urzędu skarbowego - kwotę 700 zł wystarczy odjąć od podatku w deklaracji VAT 7 lub jeśli nie jesteś podatnikiem VAT wystąpić z wnioskiem o zwrot na rachunek bankowy. Ulga przysługuje wszystkim podatnikom, którzy nigdy wcześniej nie używali kasy fiskalnej w swojej działalności lub są zobowiązani do wymiany kasy na kasę online.
 1. Ulga z programu „Polska Bezgotówkowa” – program pozwala na instalację trzech urządzeń fiskalnych, bez konieczności opłaty abonamentu i prowizji od transakcji przez rok, z limitem do 100 tys. zł na każde z urządzeń. Program pozwala zaoszczędzić nawet kilkaset złotych w zależności od modelu posiadanego urządzenia.
 1. Program „Podatnik Bezgotówkowy" umożliwia odliczenie do 2500 zł kosztów działania kasoterminali. Po darmowym roku finansowanym przez program „Polska Bezgotówkowa", możesz skorzystać z tego kolejnego programu, finansowanego przez rząd. Warunkiem skorzystania z ulgi jest przyjmowanie płatności bezgotówkowych w odpowiedniej ilości. Dzięki tej uldze, możesz odliczyć nawet 200% poniesionych kosztów używania kasoterminala.
 
Wszystkie ulgi sprawiają, że zakup kasoterminala może być atrakcyjniejszy cenowo od zakupu kasy fiskalnej z terminalem osobno. To zależy głównie od prowadzonej działalności gospodarczej i formy rozliczeń z urzędem skarbowym.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl