Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja
Producenci
Promocje
Przegląd okresowy kasy/drukarki fiskalnej
Przegląd okresowy kasy/drukarki fiskalnej

230,00 zł

Cena regularna: 330,00 zł

Najniższa cena: 0,00 zł

186,99 zł

Cena regularna: 268,29 zł

Najniższa cena: 0,00 zł
szt.

Urządzenie elektroniczne, które znajdują zastosowanie głównie w punktach sprzedaży detalicznej, takich jak sklepy, salony kosmetyczne, salony fryzjerskie, itp. Jest to zaawansowane narzędzie, umożliwia zarządzanie płatnościami, rejestrowanie sprzedaży.

Kasoterminale

ELZAB K2  PAY ELZAB K2 PAY
Producent: ELZAB
Cena:

0,00 zł

Cena netto: 0,00 zł

szt.
zobacz więcej
IPOS POCKET IPOS POCKET
Producent: IPOS
Cena:

1 843,77 zł

Cena netto: 1 499,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
iPOS smart+ iPOS smart+
Producent: IPOS
Cena:

4 305,00 zł

Cena netto: 3 500,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość

Jednym z kluczowych elementów kasoterminala jest terminal płatniczy. Pozwala on na przetwarzanie płatności kartami kredytowymi, debetowymi, a także mobilnymi portfelami płatniczymi. Terminal płatniczy może być wyposażony w czytnik kart magnetycznych, a także w technologię zbliżeniową, która umożliwia klientom dokonywanie płatności za pomocą prostego przyłożenia karty lub urządzenia mobilnego do terminala.

Kasoterminal jest również połączony z systemem sprzedaży lub oprogramowaniem sklepowym. Ta integracja umożliwia monitorowanie stanów magazynowych, generowanie raportów sprzedaży, zarządzanie zamówieniami i klientami. Oprogramowanie może również obsługiwać inne funkcje, takie jak programy lojalnościowe, systemy rabatowe czy promocje.

Dzięki kasoterminalom proces obsługi klienta jest bardziej efektywny i wydajny. Skracają czas oczekiwania w kolejce, umożliwiając sprawną obsługę transakcji płatniczych. Dodatkowo, kasoterminaly gromadzą dane sprzedażowe, co umożliwia właścicielom biznesów analizowanie trendów sprzedażowych i podejmowanie strategicznych decyzji dotyczących prowadzenia działalności.

Ulgi na kasoterminal

Przy zakupie  kasoterminali przysługują trzy ulgi:

  1. Państwowe Odliczenie 700 zł - ulga na zakup urządzenia fiskalnego z urzędu skarbowego - kwotę 700 zł wystarczy odjąć od podatku w deklaracji VAT 7 lub jeśli nie jesteś podatnikiem VAT wystąpić z wnioskiem o zwrot na rachunek bankowy. Ulga przysługuje wszystkim podatnikom, którzy nigdy wcześniej nie używali kasy fiskalnej w swojej działalności lub są zobowiązani do wymiany kasy na kasę online.
  1. Ulga z programu „Polska Bezgotówkowa” – program pozwala na instalację trzech urządzeń fiskalnych, bez konieczności opłaty abonamentu i prowizji od transakcji przez rok, z limitem do 100 tys. zł na każde z urządzeń. Program pozwala zaoszczędzić nawet kilkaset złotych w zależności od modelu posiadanego urządzenia.
  1. Program „Podatnik Bezgotówkowy" umożliwia odliczenie do 2500 zł kosztów działania kasoterminali. Po darmowym roku finansowanym przez program „Polska Bezgotówkowa", możesz skorzystać z tego kolejnego programu, finansowanego przez rząd. Warunkiem skorzystania z ulgi jest przyjmowanie płatności bezgotówkowych w odpowiedniej ilości. Dzięki tej uldze, możesz odliczyć nawet 200% poniesionych kosztów używania kasoterminala.
 
Wszystkie ulgi sprawiają, że zakup kasoterminala może być atrakcyjniejszy cenowo od zakupu kasy fiskalnej z terminalem osobno. To zależy głównie od prowadzonej działalności gospodarczej i formy rozliczeń z urzędem skarbowym.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl